Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Posiadamy własne laboratorium zakładowe do kontroli produktów, które czuwa nad jakością materiałów. Nasi specjaliści dbają o proces produkcji na każdym jego etapie. Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług i produktów. Korzystamy z najlepszych materiałów renomowanych producentów.

Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców. Jesteś zainteresowany certyfikacją asfaltu na zimno ? Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo.pl sp z.o.o., w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj. Z.o.o. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców.

Dzięki instrukcji zamieszczonej poniżej w kilku prostych krokach pozbędziesz się problemu bez specjalistycznych narzędzi. Oczyść dziurę, wsyp asfalt, wyrównaj całość, ubij, żeby zagęścić masę i zrobione. Jeśli ubytek jest głębszy, dosypuj i ubijaj masę asfaltową w kilku turach. Nasza mieszanka asfaltowa do stosowania na zimno pakowana jest w praktyczne, 25 kilogramowe worki. Dzięki temu w zależności od powierzchni i głębokości ubytku, można dozować masę asfaltową w odpowiednio dobranej ilości.

Odpowiedzialna produkcja zakłada także korzystanie z dobrze wyposażonego laboratorium, w którym opracowuje się badania dotyczące produkowanych przez nas mieszanek asfaltowych. Nasze starania w tym zakresie potwierdza Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji. Na bieżąco wykonujemy profesjonalną kontrolę materiałów wsadowych oraz wszystkich czynności wymaganych do tego, aby powstawała wyłącznie najlepsza i najbezpieczniejsza masa asfaltowa na zimno. Cena produktów nie wzrasta z tego powodu – mogą się Państwo o tym przekonać, sprawdzając naszą ofertę i porównując ją do konkurencyjnych propozycji. Naprawa nawierzchni drogowej za pomocą asfaltu na zimno jest niezwykle łatwa i zamyka się w kilkunastu minutach.

Mieszanki zwykłe, na bazie kruszywa 0-8 i modyfikowanej emulsji asfaltowej – workowane po 25 lub 30 kg oraz reaktywne – szybkowiążące, do trwałych napraw, osiągające parametry MMA układanej na gorąco. Co więcej, asfalt na zimno umożliwia też łatanie krawędzi, utrzymanie nawierzchni przejazdów kolejowych i wyrównywanie powierzchni wokół studzienek wodno-kanalizacyjnych. Grubość warstwy, zagęszczanej ręcznie lub ubijakiem mechanicznym, powinna wynosić od 1,5 cm do {4|four} cm. W przypadku głębszych ubytków niż {3|three} cm należy wypełniać je kolejnymi warstwami zagęszczając osobno każdą warstwę. Wyremontowane nawierzchnie mogą być oddane do użytku natychmiast po wykonaniu naprawy, tym samym nie ma konieczności czekania do momentu, w którym mieszanka ulegnie utwardzeniu.

Przyjazdna dla środowiska reaktywna mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno do trwałych napraw nawierzchni o dużym obciążeniu ruchem pojazdów. Asfalt kładziony na zimno nie wymaga podgrzewania, dzięki czemu jego wykorzystanie znacznie przyspiesza i zmniejsza koszty napraw. Masa bitumiczna charakteryzuje się bardzo wysoką przyczepnością do podłoża, a położony na zimno asfalt nie wykrusza się z czasem. Do tego masę asfaltową łatwo się przechowuje oraz transportuje, a sam proces naprawy z zastosowaniem asfaltu na zimno nie wymaga odpowiedniej pogody ani długotrwałego schnięcia. Gotowa zaprawa mineralno-asfaltowa do natychmiastowych napraw uszkodzeń nawierzchni asfaltowych i betonowych metodą „na zimno”. Może być stosowana w temperaturze otoczenia -10 do 30 st. C.

Przed przystąpieniem do wypełnienia wyrwy należy usunąć z niej wszystkie kamienie, piasek i inne luźne elementy, aby zachować najlepszą przyczepność. Asfalt – usługi asfaltem na gorąco lub zimno, odtworzenia, uzupełnienia. Asfalt na zimno w workach 25 kg Ciechanów Pułtusk Maków Mazowiecki. Koszty napraw pojazdu lub leczenia człowieka mogą być ogromne. Asfalt na zimno w workach to praktyczne i skuteczne rozwiązanie.