Ze względu na brak potrzeby użycia specjalnego sprzętu mechanicznego i prostotę stosowania, użycie takiej mieszanki jest bardzo szybkim sposobem remontu dróg. Ruch drogowy i pieszy po naprawionej powierzchni można dopuścić bezpośrednio po zakończeniu prac. Stosowany do cząstkowych remontów nawierzchni asfaltowych i betonowych; uzupełniania ubytków, wybojów w nawierzchniach powstałych np. W skutek degradacji mrozowej; uzupełniania miejsc po wszelkich robotach instalacyjnych m.in. Cząstkowe remonty nawierzchni asfaltowych i betonowych; uzupełnianie ubytków, wybojów w nawierzchniach powstałych np.

Czym jest to urządzenie, jak działa, jakie zalety wiążą się z jego stosowaniem oraz jak ustawić programator czasowy? Czas schnięcia 1 warstwy wynosi od 1 do {3|three} godzin, w zależności od warunków. W tym czasie nawierzchnia powinna być zabezpieczona przed ruchem by uniknąć zniszczenia warstwy uszczelniające przez siłę ssącą opon przejeżdżających samochodów.

25-kilogramowe porcje są praktyczne w użyciu przy drobnych naprawach, a także większych remontach dróg. W przypadku klientów indywidualnych, pragnących przeprowadzić np. Renowację nawierzchni swojego podwórka, możliwy jest zakup pojedynczych worków w atrakcyjnej cenie.

Dzięki temu użytkownicy drogi nie odczują różnicy pomiędzy naprawianym miejscem, a resztą asfaltu. W przypadku ubytków głębszych niż {4|four} cm, masa asfaltowa powinna być nakładana osobno zagęszczanymi warstwami. To gotowa do użycia i łatwa do zastosowania mieszanka mineralno-asfaltowa, właściwy wybór do miejscowej naprawy wszelkich nawierzchni drogowych. Wieloletnie doświadczenie w naprawie nawierzchni pozwoliło nam na przygotowanie dla naszych Klientów szerokiej gamy materiałów budowlanych, które najlepiej sprawdzają się przy pracach tego typu. W ofercie znajdą Państwo między innymi asfalt na zimno – gotową mieszankę przeznaczoną do szybkiej naprawy uszkodzeń nawierzchni drogowych. Proponujemy również masy bitumiczne do zalewania na gorąco.

Dopuszcza się wystąpienie niewielkich różnic w odcieniu nawierzchni po naprawie – nie wpływa to jednak na jakość i efektywność zaprawy. Odpowiednie badania w laboratorium przeprowadzane są w trakcie procesu produkcji mas bitumicznych i bezpośrednio przed wypuszczeniem ich na rynek. Dbałość o to gwarantuje, że urabialność, spójność i trwałość materiałów jest doskonała w każdej partii wytworzonego asfaltu. Prace związane ze studzienkami kanalizacyjnymi są głównym punktem naszej działalności, jednak zajmujemy się również dystrybucją produktów oraz innych usług specjalistycznych.

Bez problemu można też transportować go na dalekie odległości, a co więcej jest w pełni odporny na mróz. Asfalt na zimno to wygodne rozwiązanie, ponieważ można po nim jeździć zaraz po położeniu go na nawierzchni. Wypełnia dziury zarówno w czasie deszczu, jak i zimą, po usunięciu lodu, nie powodując zatorów i utrudnień w ruchu. Do użycia nadaje się także w szczególnie wysokich temperaturach, niezależnie od rozmiaru ubytków. Szybko i tanio w dobrej cenie napraw ubytki w drodze.

Sprawdza się on nie tylko przy naprawach, ale także przy drobnych pracach konstrukcyjnych na użytek prywatny – formowaniu podjazdów itp. Zachęcamy do kontaktu z naszą wytwórnią, jako producenci sprawdzonego materiału chętnie doradzimy, jak wykorzystać go w odpowiedni sposób nie tylko do uzupełniania ubytków.

Asfalt na zimno jest odpowiedni do łatania dziur na jezdniach, parkingach, w dokach załadunkowych, ścieżkach, lotniskach itd. Asfalt na to trwała, bitumiczna masa doskonale nadająca się do łatania i naprawy zniszczonego asfaltu. Po-wierzchnia naprawiona asfaltem na zimno jest trwała i odporna na duże natężenie ruchu drogowego, jest bardzo prosty w użyciu, a naprawiony asfalt jest gotowy do użytkowania natychmiast po nałożeniu masy naprawczej.