W innych wypadkach czas realizacji zamówienia zależy od wielkości zamówienia ale nie przekracza on trzech dni roboczy. Sprzedawany przez nas produkt posiada wszelkiego rodzaju certyfikaty świadczące o jego jakości. Może być stosowany w każdym kraju Unii Europejskiej, ponieważ posiada niezbędne zezwolenia do stosowania go UE. Nawierzchnie dróg ulegają ciągłemu zużyciu i różnym awariom wymagającym szybkiej interwencji ze względu na bezpieczeństwo ruchu oraz możliwe straty materialne. Najczęściej pojawiające się rodzaje uszkodzeń nawierzchni drogowej to deformacje w wyniku obciążenia, spękania zmęczeniowe, termiczne lub powodowane przez ruch innych warstw drogi, jak również ubytki powierzchniowe. Masy na zimno można stosować w przypadku niemal wszystkich awarii nawierzchni, szczególnie dobrze sprawdzają się jednak przy wypełnianiu ubytków warstwy ścieralnej.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Wśród właściwości asfaltu na zimno wymienić można m.in. Bardzo długi okres trwałości, plastyczność, elastyczność oraz to, że produkt ten nie wymaga rozgrzewania przed położeniem.

Asfalt kładziony na zimno to specjalnie przygotowana masa bitumiczna, czyli mieszanka kruszywa, lepiszcza i wypełniacza stosowana w budownictwie drogowym, która nie wymaga podgrzewania przed użyciem. Mieszanka mineralno asfaltowa na zimno przeznaczona jest w inżynierii komunikacyjnej do wykonywania remontów cząstkowych nawierzchni asfaltowych i z betonu cementowego, tj. Dla każdego kto potrzebuje naprawić drogę asfaltową mamy rozwiąznie w dobrej cenie. Hurtownia PSB Warszawa sprzedaje w dobrej cenie asfalt do stosowania na zimno firmy gutta. Bardzo dużą część sprzedaży stanowią zakupy które robią firmy specjalizujące się w naprawianu dróg w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Hurtownia PSB Warszawa wysyła całopaletowe dostawy asfaltu w worku na terenie całego kraju.

Przede wszystkim należy zacząć od odpowiedniego przygotowania powierzchni. Powinna być ona czysta, aby żadne zanieczyszczenie nie zaszkodziło wypełnieniu. Złe przygotowanie powierzchni może się wiązać z koniecznością powtórzenia całego procesu uzupełniania ubytków przy wykorzystaniu masy bitumicznej. Dlatego lepiej z wyprzedzeniem zadbać o wszystkie istotne szczegóły.

Można je bardzo szybko naprawić za pomocą specjalnie przygotowanej mieszanki asfaltowej. Do drobnych, pojedynczych uszkodzeń świetnie sprawdzi się asfalt workowany na zimno, który nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu. Wygodna forma ułatwia dozowanie materiału i wypełnianie ubytków w drodze. Asfalt na zimo to trwała, bitumiczna masa doskonale nadająca się do łatania i naprawy zniszczonego asfaltu. Swoje właściwości zawdzięcza połączeniu bitumenu, żywic i klejów. Powierzchnia naprawiona asfaltem na zimno jest trwała i odporna na duże natężenie ruchu drogowego, jest bardzo prosty w użyciu, a naprawiony asfalt jest gotowy do użytkowania natychmiast po nałożeniu masy naprawczej.

Jako dynamicznie rozwijający się producent asfaltu stale poszerzamy naszą ofertę oraz liczbę stałych współpracowników. Nasza mieszanka mineralno asfaltowa na zimno przyciągnęła uwagę osób, które potrzebowały sprawdzonych rozwiązań w tym zakresie. W celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. Albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp.