Miasto kupuje nowe meleksy do przewozu osób po cmentarzu na Majdanku. Przy głównych alejkach powstaną przystanki, z których będzie można zabrać się pod bramę. Dzięki temu osoby mające problemy z poruszaniem się nie będą skazane na dwukilometrowy spacer. Można też skorzystać z meleksów w Łebie.

Organizowana jest ona zawsze podczas Świętego Roku Kompostelańskiego. Pierwotnie miała odbyć się roku temu, ale z powodu pandemii została przełożona na obecny. Warto dodać, że fiakrzy działają w three grupach po 20 osób z zaprzęgami.

W naszych pojazdach masz możliwość częściowo poczuć wiatr we włosach, obcowanie nad morzem. Bądź eko-logiczny i wybierz meleksy jako swoją codzienną formę transportu. To doskonałe nisko podwoziowe pojazdy dla każdego. Polecamy szczególnie dla osób starszych, dzieci.

W rzeczywistości jednak na Rynek wjeżdżają wszyscy. Biorąc pod uwagę, jak bardzo wyróżnia się pojazd pana Andrzeja, nie można nie docenić jego potencjału reklamowego. Meleksy mogą zostać pomalowane w dowolne wzory i kolory, można więc za ich pomocą dodatkowo promować wydarzenia kulturalne, sportowe czy edukacyjne, albo konkretną instytucję czy firmę. Andrzej Bromka jest rodowitym płocczaninem, który do niedawna zajmował się sprzedażą i serwisem wózków widłowych.

Wszystko co możemy pod tym względem zrobić, to zagwarantować ci wygodny, tani i bezpieczny transport gdziekolwiek zechcesz. Podróżując z nami, możesz być pewien szczęśliwego dotarcia do celu w najlepszych możliwie warunkach. Nasze samochody oraz ich kierowcy to gwarancja sprawnego podróżowania i największa dostępność w Łebie. Twoje wakacje nie muszą być drogie, jeśli rozsądnie wybierzesz środek transportu. Melex Łeba to ceny przystępne na każdą kieszeń. Edytuj Chłopaki z melexów dzisiaj grzeczniejsi o niebo i pororzucani po mieście , stad ani śladu.

Przy okazji jest to bardzo odprężający sposób na spędzenie wolnego czasu, który pozwala zbliżyć się do natury i oddać się refleksji. Przewozom meleksami w Łebie nie trzeba się też przejmować tym, czy można wypić piwo czy drinka w każdej innej sytuacji. Nie musisz umawiać się z partnerką/partnerem albo znajomymi, kto ma zrezygnować z alkoholu, by odwieźć resztę do hotelu. Wszyscy możecie tak samo dobrze się bawić! Dzięki nam nie trzeba też męczyć się z komunikacją miejską, która nie wszędzie dojeżdża, spóźnia się, często jest zatłoczona itp. Przewóz meleksem w Łebie – pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (w tym także w weekendy oraz święta).