Posiadamy pojazdy elektryczne z funkcją bagażową, gdzie bez problemu zabierzemy Twoje walizki z dworca pkp w Łebie i zawieziemy bezpiecznie meleksem pod wskazany adres. Przyjechałeś do Łeby i chcesz się dostać do parku dinozaurów? Zapewniamy naszym klientom kompleksową usługę transportu ecobusami typu meleks do wszystkich atrakcji zlokalizowanych na terenie Łeby i okolic. Wybierając melex Łeba masz pewność, że jedziesz pojazdem z floty nowych i bezpiecznych melexów.

Nie ma lepszego pomysłu na wycieczkę po Gdańsku z drugą połówką niż podróż szlakiem miłosnym po magicznych miejscach związanych z historiami i legendami z namiętnością w tle. Gdański Amor był wiernym towarzyszem wszystkich najważniejszych wydarzeń historycznych. Proponujemy dowóz do Lęborka, Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot) i innych miejscowości. Przejazdy, wycieczki z przewodnikiem, po Gdańsku i Sopocie.

Prezydent Krakowa ogłasza konkurs ofert na świadczenie usług przewozu osób za pomocą pojazdów wolnobieżnych z napędem elektrycznym na obszarze parku kulturowego… Podczas zwiedzania dowiesz się niezwykle interesujących faktów o mieście dzięki audioprzewodnikowi dostępnemu w szesnastu językach. Podczas jazdy możesz w każdej chwili poprosić kierowcę o zatrzymanie się, aby zrobić zdjęcie lub lepiej przyjrzeć się danemu miejscu. Możliwe jest również zarezerwowanie licencjonowanego przewodnika podczas wycieczki po Krakowie, który uzupełni informacje zawarte w audioprzewodniku. W takim przypadku należy wziąć pod uwagę pojemność naszego meleksa.

W Krakowie zaczęły obowiązywać nowe regulacje dotyczące meleksów. Przepisy dopuszczają prowadzenie działalności usługowej w zakresie przewozu osób tylko przy wykorzystaniu tych pojazdów dla których wydano identyfikator. Pojazdy jakimi dysponuje firma transportowa mytaxxi to w pełni elektryczne pojazdy! Melexy wyposażone są w wysokiej klasy Nagłośnienie, pasy bezpieczeństwa, kurtyny ochronne oraz wysokiej klasy wygodne siedzenia.